|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

PARALELCİNİN GÖREVLENDİRİLMESİNDEN REKTÖRÜN H...

20:00 - sdü de bir profesörlük sınav komisyonunda sanki başka kimse kalmamış gibi ASYA BANK YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE ASYA EMEKLİLİK YÖN KURULU ÜYESİ OLAN ŞAHIS KOMİSYON ÜYESİ YAPILMIŞ.
PARALELCİNİN GÖREVLENDİRİLMESİNDEN REKTÖRÜN HABERİ YOKMUYDU

PARALELCİLER SDÜ NÜN DİŞİNİ ÇEKMİŞLER

SDÜ NÜN DİŞ HEKİMLİGİNDEKİ PARALELCİLERİNİN,ÖNCE MALI ALIP , 45 GÜN SONRA ALINAN MALLAR İÇİN İHALE AÇTIKLARI İDDİA EDİLDİ.AYRICA PROTEZ ALIM İHALELERİNDE,PROTEZ KONUSUNDA DENEYİMLİ HİÇBİR HOCAYI KOMİSYONA ALMADIKLARI İDDİA EDİLDİ.

BAKA GENEL SEKRETERİ BUNUDA UNUTMUŞ

2011 DE BAKA DA İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI BELGESİ HAZIRLANMIŞ AMA YÖNETİM KURULUNA SUNULUP ONAYLATILMADIGI İDDİA EDİLDİ.BU NEDEMEK VE NE ANLAMA GELİR...

SDÜ SONUNDA BATIYOR MU

REKTÖRÜN YÖNETTİGİ ,SDÜ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİNİN,BORÇLARINI ÖDEYEMEMESİNDEN DOLAYI SAGLIK BAKANLIGINA DEVREDİLECEGİ İDDİA EDİLDİ. YÖK ,BAŞBAKANLIK VE SAGLIK BAKANLIGININ SORUŞTURMA AŞMASININ BEKLENDİGİ BİLDİRİLİRKEN,SONUCUN NASIL İŞLEYECEGİ MERAK KONUSU OLDU.

BAKA da 2 YIL YETKİSİZ PARA HARCAMIŞ

baka genel sekreterinin 2012 ve 2013 yılında aylık kendisine verilen harcama yetkisinin bulunmadıgı iddia edildi.baka bagımsız dış denetim raporunda genel sekretere aylık 250 bin tl harcama yetkisinin 2011 yılında verildigi fakat diger yıllarda verimemesine ragmen harcama yapıldıgı iddia edildi.

REKTÖR SDÜ YÜ NE HALE GETİRDİ

ISPARTA SDÜnün 2014 yılı kontenjanı belli oldu. SDÜ de ilçelerdeki MYO lar nedeniyle bir yıl önceki yıla göre 2.900 kontenjan düştü.yani bu yıl ögrenci sayısı 3bin azalacak.EY ISPARTALILAR SDÜ REKTÖRÜNÜ BU BAŞARISINDAN DOLAYI DAHA ÇOK SEVEBİLİRSİNİZ..

BAKA YAN GELİP YATMIŞ

BAKA HİÇ DENETİM YAPMAMIŞ,YATMIŞ.kalkınma ajansları proje ve faaliyet destekleme yönetmeligi uyarınca ajans personeli veya görevlendirilmiş denetçilerle tamamlanan projelerin enaz %10 una denetim ziyareti yapılması gerekirken 2013 yılında hiç YAPILMADIGI ORTAYA ÇIKTI.

SDÜ DE PARALEL BASKI

SDÜ NÜN BAŞI SECDEYE GİDEN ,AGZI ORUÇLU OLAN REKTÖR YARDIMCILARINA SORUYORUZ,SİZLERİN BİR KAÇINIZIN VE BİR MEMURUN OLDUGU BİR ODA ÜZERİNİZE DIŞARIDAN KİLİTLEN DİMİ

BAKA YATMAYA DEVAM ETMİŞ

kalkınma ajansları proje ve faaliyet yönetmeligi 47.maddesine göre hazırlanması ve raporlanması gereken etki analizi çalışmalarını yapmadıgı ortaya çıktı.2013 yılı risk kütügünün baka genel sekreterligi tarafından hazırlanmadıgı bildirildi.

SDÜ DEKİ AK PARTİ DÜŞMANI PARALELCİLER

SDÜ DEKİ PARALELCİ YÖNETİMDEN BELEDİYE SEÇİMLERİNDE AK PARTİ ALEYHİNE ÇALIŞAN,MHP DEN ÇIKMAYAN REKTÖRLÜK ÜST DÜZEY GÖREVLİSİ KİM,KARAAGAÇTA BBP YE ÇALIŞAN REKTÖRLÜK ÜST DÜZEY GÖREVLİSİ,BBP GENEL BAŞKANI GELDİGİNDE ONU KARŞILAYAN SDÜ NÜN PARALELCİ YÖNETİCİSİ...

bedre plajı sorunu

İl Genel Meclis Başkanı Ali Bolat, yaşanan süreçle ilgili son noktayı koydu,

siyasi terbiyeyi ögrenemedi

parti içi sorunlar,kol kırılır yen içinde kalır anlayışı ile tartışılır.akp de mhp de hdp de bunu böyle yapar ama chp il başkanı parti içi sorunları mikrofonlarda konuşur.

Dp den olsaydım kazanırdım

ısparta yalvaşta akp den seçimi kaybeden tekin bayram,dp den aday olsaydım kazanırdım,derken erdoganın ankarada kendisine seçimi bizimkiler kaybettirdi biliyorum dedigini iddia etti.

yargı bir devri kapattı

ısparta Özel İdare eski Genel Sekreteri İbrahim Yıldırıma bir kötü haber daha geldi.danıştay ibrahim yıldırım aleyhine olan idare mahkemesi kararını onayladı

ankaradaki toplantıya katılmadı

ısparta chp il başkanının ankaradaki il başkanları toplantısına katılmadıgı bildirildi.


   
deneme

deneme
REKTÖRÜ ODA İSTEMEDİ
 

Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
RSS

isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,