|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

Üniversitede Ara Düzey Yöneticilerin Çıkmazı

10:19 - Mahir Elçi nin yazısı.
Üniversitede Ara Düzey Yöneticilerin Çıkmazı

PARALELCİ REKTÖRÜN VİCDANINA SORUYORUZ

SDÜ TIP FAKÜLTESİ DIŞ GANTİNİ SİZDEN ÖNCE 110 MİLYAR+KDV YE KİRALANIRKEN,AYNI YERİ SİZ NEDEN 29+KDV YE KİRALADINIZ.ARADAKİ FARKI PARALELCİLEREMİ KAYDIRDINIZ ,YOKSA BURAYI BİR HEMŞERİNİZE KİRALAYIP ORADAN PARALELE Mİ PAY VERDİRDİNİZ.

KİMSE PARALELCİ İLE ÇALIŞMAK İSTEMEDİ

SDÜ REKTÖRÜ KENDİSİ HAKKINDAKİ PARALELCİ GERÇEGİNİ GİZLEMEK İÇİN NUMAN TAMER İ GÖREVDEN ALDI AMA GÖREV TEKLİF ETTİGİ HİÇ KİMSE GÖREVİ KABUL ETMEDİ YANİ HİÇKİMSE REKTÖRLE ÇALIŞMAK İSTEMEDİ

PARALELİN REKTÖR YARDIMCISI İBİCİOGLU

HİZMET GRUBUNUN SADECE ÜST DÜZEY ÜYELERİNİN GÖREVALABİLDİGİ ,PARALEL YAPININ ARNAVUTLUKTAKİ ÜNİVERSİTESİ OLAN EPOKA ÜNVERSİTESİNDE SDÜ REKTÖRÜ İBİCİOGLUNUN REKTÖR YARDIMCILIGI YAPTIGI İDDİA EDİLDİ.

PARALELCİLER SDÜ NÜN DİŞİNİ ÇEKMİŞLER

SDÜ NÜN DİŞ HEKİMLİGİNDEKİ PARALELCİLERİNİN,ÖNCE MALI ALIP , 45 GÜN SONRA ALINAN MALLAR İÇİN İHALE AÇTIKLARI İDDİA EDİLDİ.AYRICA PROTEZ ALIM İHALELERİNDE,PROTEZ KONUSUNDA DENEYİMLİ HİÇBİR HOCAYI KOMİSYONA ALMADIKLARI İDDİA EDİLDİ.

BAKA GENEL SEKRETERİ BUNUDA UNUTMUŞ

2011 DE BAKA DA İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI BELGESİ HAZIRLANMIŞ AMA YÖNETİM KURULUNA SUNULUP ONAYLATILMADIGI İDDİA EDİLDİ.BU NEDEMEK VE NE ANLAMA GELİR...

SDÜ SONUNDA BATIYOR MU

REKTÖRÜN YÖNETTİGİ ,SDÜ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİNİN,BORÇLARINI ÖDEYEMEMESİNDEN DOLAYI SAGLIK BAKANLIGINA DEVREDİLECEGİ İDDİA EDİLDİ. YÖK ,BAŞBAKANLIK VE SAGLIK BAKANLIGININ SORUŞTURMA AŞMASININ BEKLENDİGİ BİLDİRİLİRKEN,SONUCUN NASIL İŞLEYECEGİ MERAK KONUSU OLDU.

BAKA da 2 YIL YETKİSİZ PARA HARCAMIŞ

baka genel sekreterinin 2012 ve 2013 yılında aylık kendisine verilen harcama yetkisinin bulunmadıgı iddia edildi.baka bagımsız dış denetim raporunda genel sekretere aylık 250 bin tl harcama yetkisinin 2011 yılında verildigi fakat diger yıllarda verimemesine ragmen harcama yapıldıgı iddia edildi.

REKTÖR SDÜ YÜ NE HALE GETİRDİ

ISPARTA SDÜnün 2014 yılı kontenjanı belli oldu. SDÜ de ilçelerdeki MYO lar nedeniyle bir yıl önceki yıla göre 2.900 kontenjan düştü.yani bu yıl ögrenci sayısı 3bin azalacak.EY ISPARTALILAR SDÜ REKTÖRÜNÜ BU BAŞARISINDAN DOLAYI DAHA ÇOK SEVEBİLİRSİNİZ..

BAKA YAN GELİP YATMIŞ

BAKA HİÇ DENETİM YAPMAMIŞ,YATMIŞ.kalkınma ajansları proje ve faaliyet destekleme yönetmeligi uyarınca ajans personeli veya görevlendirilmiş denetçilerle tamamlanan projelerin enaz %10 una denetim ziyareti yapılması gerekirken 2013 yılında hiç YAPILMADIGI ORTAYA ÇIKTI.

SDÜ DE PARALEL BASKI

SDÜ NÜN BAŞI SECDEYE GİDEN ,AGZI ORUÇLU OLAN REKTÖR YARDIMCILARINA SORUYORUZ,SİZLERİN BİR KAÇINIZIN VE BİR MEMURUN OLDUGU BİR ODA ÜZERİNİZE DIŞARIDAN KİLİTLEN DİMİ

BAKA YATMAYA DEVAM ETMİŞ

kalkınma ajansları proje ve faaliyet yönetmeligi 47.maddesine göre hazırlanması ve raporlanması gereken etki analizi çalışmalarını yapmadıgı ortaya çıktı.2013 yılı risk kütügünün baka genel sekreterligi tarafından hazırlanmadıgı bildirildi.

SDÜ DEKİ AK PARTİ DÜŞMANI PARALELCİLER

SDÜ DEKİ PARALELCİ YÖNETİMDEN BELEDİYE SEÇİMLERİNDE AK PARTİ ALEYHİNE ÇALIŞAN,MHP DEN ÇIKMAYAN REKTÖRLÜK ÜST DÜZEY GÖREVLİSİ KİM,KARAAGAÇTA BBP YE ÇALIŞAN REKTÖRLÜK ÜST DÜZEY GÖREVLİSİ,BBP GENEL BAŞKANI GELDİGİNDE ONU KARŞILAYAN SDÜ NÜN PARALELCİ YÖNETİCİSİ...

bedre plajı sorunu

İl Genel Meclis Başkanı Ali Bolat, yaşanan süreçle ilgili son noktayı koydu,

siyasi terbiyeyi ögrenemedi

parti içi sorunlar,kol kırılır yen içinde kalır anlayışı ile tartışılır.akp de mhp de hdp de bunu böyle yapar ama chp il başkanı parti içi sorunları mikrofonlarda konuşur.


   
deneme

deneme
Isparta’ya müjde
 

Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
RSS

isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,