|ısparta haber|siyaset|seçilenler|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

SDÜlülerin veADİL ÖKSÜZÜN MASRAFLARI FETÖ DEN

18:36 - İŞTE O FOTOGRAFLARIN TAMAMI-O TOPLANTININ MASRAFLARININ,CEMATİN DESTEKLEDİGİ VE FETÖ NÜN KONTROLÜNDE OLAN FRİEDE DİYALOG ENSTİTÜSÜ VE AVRUPADA FAALİYET GÖSTEREN GAZETECİLER VE YAZARLAR VAKFI TARAFINDAN FİNANSE EDİLDİGİ ORTAYA ÇIKTI..
SDÜlülerin veADİL ÖKSÜZÜN MASRAFLARI FETÖ DEN

İŞTE AKP DEKİ FETULLAH ANLAYIŞI

sinirlenmeden ve sakince izlemekte fayda var

FETÖ VE PARALELLE MÜCADALENİN REÇETESİ

DEVLETİN VE HÜKÜMETİN FETÖ VE PARALELLE MÜCADALESİNİ AŞAGIDAKİLERİ İNCELEDİKTEN SONRA DEGERLENDİRELİM,KİMLER NASIL MÜCADALE EDİYOR.

TÜRKÇE OLİMPİYATLARI SPONSORLARI

ıspartada yapılan türkçe olimpiyatlarının, sponsorları başında kimler vardı,ALDER in başkanı ve yönetim kurulu ve dernek üyeleri kimlerdi.sponsorlara plaket verilmesini isteyen ve saglayan valilikteki müdür kimdi. bu plaketleri kim yaptırdı.

SDÜ REKTÖRÜ YALNIZMI KALIYOR

SDÜ NÜN GEÇİCİ ÇIRAK REKTÖRÜ,GENEL SEKRETERİ HEM YAPI İŞLERİ DAİRE BAŞKANINA HEMDE BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIGINA VEKALET ETTİRİYOR.KİMSENİN REKTÖR VE ADAMLARI LE ÇALIŞMAK İSTEMEDİGİ İÇİN REKTÖRÜN MECBUREN GENEL SEKRETERİ VEKALETEN ATADIGI İDDİA EDİLDİ.

SDÜ NÜN 1 KASIM SENDROMU

SDÜ NÜN GEÇİCİ ÇIRAK REKTÖRÜNÜN 1 KASIM SEÇİM SONUÇLARINA GÖRE HAREKET ETME FİKRİ,CUMHURBAŞKANI ERDOGANA OLAN BAGLILIGINDA ŞÜPHELERİN OLUŞMASINA NEDEN OLDU.

SDÜ YÖNETİMİ TÜKÜRDÜGÜNÜ YALADIMI

SDÜ DE GÖREVDE OLAN ISPARTANIN ÇOCUKLARINDAN VE RADİKAL İSLİMCILARDAN OLUŞAN KOALİSYON EKİBİ ,BİZ ESKİ YÖNETİMLE PAPAZ OLANLARLA ÇALIŞMAK İSTEMİYORUZ Dedikleri iddia edilmişti.,EE ŞİMDİ NE OLDU, HAYIRDIR,AGZA BİR PARMAK DANIŞMANLIK BALI SÜRMÜŞSÜNÜZ..

SDÜ REKTÖRÜ ELEVERİR ÖGÜDÜ AMA

SDÜ REKTÖRÜ ELEVERİR ÖGÜDÜ KENDİ YER SALKIM SÖGÜDÜ.SDÜ REKTÖRÜ İLKASKER ÜSSÜYÜN FACEBOOK TA BİR HESAPTA YAPTIGI YORUMDA BAKIN NELER YAZMIŞ AMA SDÜ DE NELER YAPMIŞ..

SDÜ REKTÖRÜNÜN İŞİ ALLAHAMI KALDI

FIKRA BUYA ISPARTA SDÜ ,ANTALYA AKDENİZ VE BURDUR MAKÜ REKTÖRLERİ ALLAHIN HUZURUNA ÇIKMIŞLAR..

SDÜ REKTÖRÜNE AKPARTİDEN TEPKİ

ISPARTA AKPARTİ TABANI SDÜ REKTÖRÜ İLKER HÜSEYİN ÇARIKÇIYA ATEŞ PÜSKÜRÜYOR,AK PARTİ TABANININ SDÜ REKTÖRÜNE KAZAN KALDIRDIGI BELİRTİLİYOR,İŞTE SEBEBİ..

AKP VE İRECEPTEN TIK YOK

ISPARTA DA bir il müdürü ben istifa için tehdit edildim diyor.BIRAKIN VATANDAŞI BİR İL MÜDÜRÜ KENDİNİ GÜVENDE HİSSETMİYOR.SONRADA BEN BURADA VALİLİK YAPIYORUM DİYECEKSİNİZ.valilik yerine savcılıga gidiyor.BUYRUN BİZ NE ANLAYALIM SİZ KARAR VERİN.GÜVENLİK VE ASAYİŞTEN SAVCI DEGİL VALİ SORUMLUDUR,AMA VATANDAŞ SAVCILIGA GİDİYORSA VARIN SİZ DÜŞÜNÜN

SDÜ BİLGİ İŞLEMDEN PARALELE KAYNAK AKTARIMI

SDÜ BİLGİ İŞLEMDEN PARALELİN FİRMALARINA PARA AKTARMAK İÇİN,SÖZDE ESKİ CHP Lİ BİR KRİPTONUN PERDE ARKASINDAN,BİLGİ İŞLEMDEKİ BAZI MEMURLARI YÖNLENDİREREK TEKNİK ŞARTNAME HAZIRLATTIKLARI İDDİA EDİLDİ.

SDÜ DEKİ BİÇİCİ EKİBE SIKI DURUN DİYOR

SDÜ ESKİ REKTÖRÜ BİÇİCİ ,ESKİ EKİBİNİ BİR ARADA TUTMAK İÇİN BUGÜNDE DİŞ HEKİMLİGİNE UGRADI ,SONRADA DIŞARIDA BİRAZ DOLAŞTI.HAKAN HOCA İLE NELER KONUŞTU ,DUDAK OKUMA TEKNİKLERİNE GÖRE NELER KONUŞTULAR

SDÜ DE YAN GELİP YATANLAR

SDÜ ÖGRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIGININ BAGIL DEGERLENDİRME YÖNERGESİNİ DEGİŞTİREREK SİSTEMİ,TABİR CAİZSE LAGIM ÇUKURUNA ATTIGI İDDİA EDİLDİ.ŞÖYLEKİ...

SDÜ ÜNİVERSİTEDEN LİSEYEMİ DÖNÜYOR

SDÜ ,(URAP) ÖDTÜNÜN ULUSLARARASI ARAŞTIRMA KURULUŞUNA GÖRE DÜNYADA KABUL EDİLEN 23 ANABİLİM DALINDA İLK 350 YE DAHİ GİREMEZKEN,LİSE OLMA YÖNÜNDE HIZLA İLERLİYOR.


   
 

Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
RSS

isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,