|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

SDÜ DE FETÖNÜN AJANDASINI İZLEYENLER

23:04 - SDÜ DE Bir el, geçmişte FETÖ ile hiçbir şekilde bir bağı olmamış hatta Fetullahçı çeteden hep şüphe etmiş sağcı, solcu, ülkücü, ulusalcı kim varsa hepsi ile özellikle uğraşıyor,Bir el, sanki FET֒nün ajandası i.
SDÜ DE FETÖNÜN AJANDASINI İZLEYENLER

BÖYLE OLUR ISPARTANIN FETÖYLE MÜCADALESİ

ANKARADA TUTUKLU OLAN ISPARTALI YARGITAY GENEL SEKRETERİ AYDIN BOŞGELMEZE,ARACILIK EDEN KİŞİLER VE FİRARİ KOZMİKCİ HAKİME ,ISPARTADAN YARGITAYDAKİ DOSYALARI HALLETTİREN KİŞİLER ORTADA GEZERKEN KİM FETÖYLE MÜCADALE EDİLDİGİNİ SÖYLEYEBİLİR.

SDÜ REKTÖRÜ TRİLYONLUK DOSYAYI NEDEN KAPATTI

ISPARTA SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇI,SDÜ HASTANESİNDEN 12 TRİLYON GÖTÜRÜLMESİ OLAYINDA ,HALK BANKASININ ISLAK İMZA İLE ÖDEME YAPMASI GEREKİRKEN TALİMATLA YAPMASINDAN DOLAYI BANKA ALEYHİNE DAVA AÇMADIGI İDDİA EDİLDİ.

FETÖYLE MÜCADALE EDENLERE

BU VİDEODA BAHSEDİLEN RAPORLARIN ISPARTA BURDUR BÖLÜMÜNÜ BİR BULSUNLAR..

ÜLKEDE ADALET VAR DİYENLER YÜRÜŞÜ ELEŞTİREBİLİRSİNİZ

AMMA TÜRKİYEDE ADALET BAGIMSIZ DEGİL TARAFSIZ DEGİL DİYORSANIZ ADALET YÜRÜYÜŞÜNÜ ELEŞTİREMEZSİNİZ..

ERDOGAN NEZAMAN ESAD KARDEŞİM DİYECEK

ERDOGAN BÖYLE GİDERSE TÜM POLİTİKALARI İFLAS ETMEK ÜZERE,BAŞARISIZLIKLARI BAŞARI GİBİ GÖSTERME BECERİSİ GÖSTERSE BİLE,YAKINDA ESAD KARDEŞİM DİYECEK,AYRICA YAKINDA KIBRISTAN SESSİZCE ASKER ÇEKİLDİGİNİ GÖRECEKSİNİZ AYRICA,PKK YA ERDOGANIN HANGİ DOSTLARI DESTEK OLACAK HEPBİRLİKTE İZLEYECEGİZ.

SDÜ DE KAYDA ALINMAYAN EVRAKLAR

SDÜ REKTÖRÜ İLKER HÜSEYİN ÇARIKÇI DÖNEMİNDE,İHALE DOSYALARININ VE SORUŞTURMA DOSYALARININ ,TARAMADAN GEÇİRİLMEDİGİ İDDİA EDİLDİ.HASTANEDEN YAPILAN İHALELERİN ÖZELLİKLE ,DÖNER SERMAYE ÜZERİNDEN YAPILDIGI BAHANESİ İLE ,TEKLİFLERİN ALINMASINDAN SONUÇLANANA KADAR AŞAMA AŞAMA TARAMASININ YAPILMADIGI İDDİA EDİLDİ.

ıspartada adalet NEREDE

ıspartadaki fetö davasında bank asyada hesabı olmayı suç sayan makamlar CHP ESKİ VEKİLİ ALİ HAYDAR ÖNER İN 17-25 DEN SONRA BANK ASYAYA HESAP AÇTIRIP PARA YATIRDINI BASIN HUZURUNDA YAPTIGININ BİLİNMESİNE RAGMEN NEDEN BU ADAMI TUTUKLAMIYORSUNUZ.

FETÖYLE MÜCADALE EDENLERLE MÜCADALE DÖNEMİ

ISPARTA VE TÜRKİYEDEKİ OLAN BİTENLERE BAKILIRSA FETÖYLE MÜCADALE EDENLERLE MÜCADALE DÖNEMİ BAŞLAMIŞ GÖRÜNÜYOR.İŞTE ÖRNEKLERİ

SDÜ REKTÖRÜ YALNIZLAŞTI

ISPARTA SDÜ DE YAPILAN MEZUNİYET VE KEP ATMA TÖRENLERİNE AKADEMİSYENLERİN ÇOKAZ İLGİ GÖSTERMESİ VE TÖRENLERE REKTÖRLÜK YÖNETİMİNİN TAM KADRO KATILIM YAPMAMASI ,SDÜ ÇEVRELERİNDE KİMSE ÇARIKÇI İLE AYNI KAREDE YER ALMAK İSTEMİYOR,İDDİALARINI DOGRULADI.

İBİCİNİN ÖRGÜT YÖNETİCİLİGİNİN ANALİZİ

SDU ESKİ REKTÖRÜ İBİCİOGLUNU VE İL İMAMI OSMAN DEMİRHANI ÖRGÜR YÖNETİCİLİGİ İLE İTHAM EDİYORUZ AMA BUNLARIN YÖNETİCİLERİ ATAMAK İÇİN YAPTIKLARI TOPLANTILARA KATILANLARI,VE ÖRGÜT YÖNETİCİSİ İBİCİOGLUNUN KENDİLERİNE ATADIGI DANIŞMANLARI,DEKANLARI ,MYO MÜDÜRLERİNİ,MERKEZ MÜDÜRLERİNİ,...

ISPARTADA GÜNAYDIN FİYASKOSU

BU PARTİDEN BU YAKINIM ANLAYIŞININ NETİCESİ BU.ISPARTA SANAYİDEKİ BİR CEMAATE AİT OLAN FABRİKADAKİ YANGINDA SÖNDÜRMA ÇALIŞMALARINDA ESKİ İTFAYECİLER HARİÇ,MÜDAHALEDE NASIL BİR SORUN YAŞANDIGINI YANGINI İZLEYEN ESNAFA SORUN.

BURASI SDU BURADA HERŞEY OLUR

ÖNCE BİZDEN DEYİP KORUYORLAR SONRADA BİRİLERİ ARAŞTIRINCA KORUDUKLARI KİŞİYİ İHRAÇ EDİYORLAR.SDU DE ÖNCE YÜKSEK LİSANSTAN MEZUN EDİYORLAR SONRA TEZ İSMİNİN DEGİŞİMİNİ KABUL EDİYORLAR.

ERDOGAN FETÖYLE MÜCADALE EDİYORMU

TÜRKİYENİN AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİNE GÖNDERDİGİ HAKİMİN EŞİ FETÖDEN AÇIGA ALINMIŞKEN,BU HAKİM NEDEN DEGİŞTİRİLMİYOR..ERDOGAN BİLMİYORSA ÇEVRESİNDEKİ İNSANLARIN İYİ NİYETLİ OLDUGUNU SÖYLEMEK MÜMKÜN MÜ...

BU MELİKLER KÖPRÜSÜ MÜTEAHHİDİ KİM

TEMMUZ 2016 DA TESLİM EDİLMESİ GEREKİRKEN SUDAN BAHANELERLE SÜRE VERİLEN BU MÜTEAHHİDİN,2004 YILINDA FETÖNÜN İDEOLOJİSİ OLAN HOŞGÖRÜ VE DİNLERARASI DİYALOG İÇİN ANTALYA BELEGE UCUBE MİNARELER YAPAN KİŞİ VE EKİBİ İLE BİR ALAKASI VARMI..
 

SON YORUMLANANLAR

   


  Bu gün yer yer yağış görülecek...
  deneme

  deneme
  ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
   

  Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
  RSS

  isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,