|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

SDÜ LÜ HOCA GÖREVDEN ALINDI

02:46 - İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİNDE FETÖDEN AÇIGA ALINAN REKTÖR TARAFINDAN, REKTÖR YARDIMCISI OLARAK SDÜ DEN ATANAN VE DAHA 1-2 HAFTA GÖREV YAPAN ÜLKÜCÜ GÖRÜNÜMLÜ AKADEMİSYEN REKTÖR YARDIMCILIGI GÖREVİNDEN ALINDI..
SDÜ LÜ HOCA GÖREVDEN ALINDI

MELİH GÖKÇEK KRİPTOMU

http://www.abcgazetesi.com/bu-afisler-melih-gokcekin-basini-cok-agritacak-47747h.htm GÖRSEL METİNE BAKIM KARARINIZI VERİN,TV DEN FETÖYE ATIP TUTARKEN,ZİHİNLERE NE MESAJ VERMEK İSTİYOR..

ISPARTADAKİ YENİ KRİPTO FETÖ TAKDİKLERİ

KRİPTO FETÖCÜLER,AKPLİ GÖRÜNÜP,CHP VE LİDERİNE HAKARET EDİP,KENDİLERİ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTIRARAK,GÜYA KENDİLERİNİ GİZLEYECEKLERİNİ ZANNEDİYORLAR.

ıspartada fetöden gözaltına alınanların isimleri

Mehmet B. B. Halis S. Neslihan B.Y. Muhammet A. Süleyman K. Ruhi İ. Gülafer İ.Feyza T. Ayşegül T. Şeyma Nur K. Havva A. Zarife D. İsmail G. Erkal K. Ahmet Z. Ç.Tuğba A. Emel C. Kevser A. Neşe K. Ayşe D.

SDÜ REKTÖRÜNÜN FETÖ BAGLANTILARI

SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇININ DİCLE ÜNİVERSİTESİNDEN FETÖ DEN İHRAÇ EDİLEN MEHMET METE NİN MAKALESİNİ SAHİBİ VE YAYINKURULU ÜYESİ OLDUGU SDÜ SOSYAL BİLİMLER DERGİSİNDE YAYINA KABUL ETTİGİ VE YAYINLATTIGI ORTAYA ÇIKTI.MEHMET METE VE FETÖ BAGLANTILARI...

SDÜ DE ÇARIKÇIDAN FETÖYE PASİF DESTEKMİ

SDÜ DE SDÜNÜN ANASINI BELLEYEN FETÖCÜ HALİL KARAKOÇ UN EKİBİNDEN GÖZTERMELİK OLANLAR HARİCİNDE KAÇ KİŞİYİ AÇIGA ALINDI,FETÖCÜ HALİL KARAKOÇUN BİRLİKTE ÇALIŞTIGI KİŞİLER NEREDE..

SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇIDAN FETÖYE KORUMA

SDÜ DE FETCÜLERİN DEVLETE VERDİGİ ZARARLARIN SDÜ NÜN ŞUANDAKİ REKTÖRÜ ÇARIKÇI TARAFINDAN KAPATILDIGI İDDİA EDİLDİ.İŞTE OLAY İŞTE GERÇEKLER...

SDÜ REKTÖRÜ OLAYLARI KAPATIYOR MU

SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇININ KAYIP TELEFON KARTLARI SORUŞTURMASINDA HALİL KARAKOÇ UN KANKİSİ OLAN S.N.A NIN EŞİNİ MUHAKKİK OLARAK ATADIGI ORTAYA ÇIKTI.SORUŞTURMA KOMİSYONUNA ESKİ DÖNEMİN HAS ADAMLARINDAN VELİ ÇAPALININDA GÖREVLENDİRİLDİGİ ORTAYA ÇIKTI.

SDÜ REKTÖRÜ BU KİŞİLERİ KORUYORMU

ISPARTA SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇININ FETÖCÜ DÖNEMİN AS ELEMANI OLAN ZÜMRÜYENİN A TAKIMINI KORUDUGU HATTA ÖDÜLLENDİREREK ÜST MAKAMLARA GETİRDİGİ İDDİA EDİLDİ.YAPI İŞLERİNDE ZÜMRİYENİN TEMSİLCİSİ GİBİ HAREKET EDEN Z.Ç. NÜN ÇARIKÇI TARAFINDAN SORUŞTURMA AÇILMASI YERİNE,ÖDÜLLERNDİRİLEREK ÜST GÖREVLERE ATANDIGI İDDİA EDİLDİ.

SDÜ DE YAPTIRILMAYAN İNCELEMELER

SDÜ DE FETÖ CÜLER DÖNEMİNDE HASTANEYE VE SKS YE ,YAPIİŞLERİNE YAPILAN ALIMLARDA FETÖ BAGLANTILARININ OLUP OLMADIGI,FAHİŞ FİYATLAR YADA METRAJ OYNAMALARI OLUP OLMADIGI NEDEN ARAŞTIRILMIYOR

SDÜ DE HASTANEYİ İYİCE BATIRIYORLAR

SDÜ HASTANESİNİN BORCU REKTÖR ÇARIKÇI DÖNEMİNDE 59 TRİLYONA DAYANIRKEN,DAHA 2015 YILINDAN TESLİM EDİLEN MEDİKAL MALZEMELERDEN,MEDİKALCİLERE BORÇLARIN OLDUGU İDDİA EDİLDİ.

SDÜ DEN MEHMET SALTAN AÇIKLASIN

SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇI ,YARDIMCIN MEHMET SALTANI ATAMA YAPTIGINDA ÇOCUGU,FETÖ NÜN OKULUNDA KAYITLI MIYDI. BU ÇOCUK BU OKULDAN KAYDINI NEZAMAN SİLDİRDİ. 2015 VE 2016 DA ÇOCUGU FETÖ OKULLLARINDA OKUYANLAR HALA BU ÜNİVERSİTEDE DURUYORSA ISPARTADA NE ADLİYENİN NE MÜLKİYENİN FETÖ İLE MÜCADALE ETTİGİNİ KİM SÖYLEYEBİLİR.

SDÜ DE KİMLER NASIL KORUNUYOR

SDÜ DE EŞİ POLİS OLAN VE NUMAN TAMERİN ONAYI VE İSTEGİ İLE SDÜ YE GETİRİLEN BİR HUKUKÇUNUN,BİR MEMURUN DAVASINA İDARE MAHKEMESİNE ZAMANINDA GİTMEYEREK,GÖREVİNİ İHMAL ETTİGİ İDDİA EDİLDİ.

SDÜ DE HALA KİMLER KORUMA GÖRÜYOR

ESKİ FETÖ DÖNEMİNDE SKS DE KRALDAN FAZLA KRALCI OLANLAR BAKIN ŞİMDİ NERELERDE..

SDÜ YABANCI DİLLERDE NELER OLUYOR

SDÜ YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ KİMLERE PEŞKEŞ ÇEKİLİYOR
   


Bu gün yer yer yağış görülecek...
deneme

deneme
ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
 

Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
RSS

isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,