|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

FETÖCÜLERDEN YEREL BASINA ADİL ÖKSÜZ SANSÜRÜM...

12:33 - ISPARTA FETÖ DAVASINDA ESKİ VALİNİN BYLOCK LİSTESİNDEN ADİL ÖKSÜZÜNDE ÇIKMASI ,ULUSAL BASINDA DAHİ ORTALIGI KARIŞTIRIKEN,ADİL ÖKSÜZLE TOPLANTILARA KAILANLARIN SDÜ DE HALA YÖNETİMDE OLMASI NEDENİYLE,HABERİN PAS.
FETÖCÜLERDEN YEREL BASINA ADİL ÖKSÜZ SANSÜRÜMÜ VAR

FETÖYLE MÜCADALE EDENLERLE MÜCADALE DÖNEMİ

ISPARTA VE TÜRKİYEDEKİ OLAN BİTENLERE BAKILIRSA FETÖYLE MÜCADALE EDENLERLE MÜCADALE DÖNEMİ BAŞLAMIŞ GÖRÜNÜYOR.İŞTE ÖRNEKLERİ

SDÜ REKTÖRÜ YALNIZLAŞTI

ISPARTA SDÜ DE YAPILAN MEZUNİYET VE KEP ATMA TÖRENLERİNE AKADEMİSYENLERİN ÇOKAZ İLGİ GÖSTERMESİ VE TÖRENLERE REKTÖRLÜK YÖNETİMİNİN TAM KADRO KATILIM YAPMAMASI ,SDÜ ÇEVRELERİNDE KİMSE ÇARIKÇI İLE AYNI KAREDE YER ALMAK İSTEMİYOR,İDDİALARINI DOGRULADI.

İBİCİNİN ÖRGÜT YÖNETİCİLİGİNİN ANALİZİ

SDU ESKİ REKTÖRÜ İBİCİOGLUNU VE İL İMAMI OSMAN DEMİRHANI ÖRGÜR YÖNETİCİLİGİ İLE İTHAM EDİYORUZ AMA BUNLARIN YÖNETİCİLERİ ATAMAK İÇİN YAPTIKLARI TOPLANTILARA KATILANLARI,VE ÖRGÜT YÖNETİCİSİ İBİCİOGLUNUN KENDİLERİNE ATADIGI DANIŞMANLARI,DEKANLARI ,MYO MÜDÜRLERİNİ,MERKEZ MÜDÜRLERİNİ,...

ISPARTADA GÜNAYDIN FİYASKOSU

BU PARTİDEN BU YAKINIM ANLAYIŞININ NETİCESİ BU.ISPARTA SANAYİDEKİ BİR CEMAATE AİT OLAN FABRİKADAKİ YANGINDA SÖNDÜRMA ÇALIŞMALARINDA ESKİ İTFAYECİLER HARİÇ,MÜDAHALEDE NASIL BİR SORUN YAŞANDIGINI YANGINI İZLEYEN ESNAFA SORUN.

BURASI SDU BURADA HERŞEY OLUR

ÖNCE BİZDEN DEYİP KORUYORLAR SONRADA BİRİLERİ ARAŞTIRINCA KORUDUKLARI KİŞİYİ İHRAÇ EDİYORLAR.SDU DE ÖNCE YÜKSEK LİSANSTAN MEZUN EDİYORLAR SONRA TEZ İSMİNİN DEGİŞİMİNİ KABUL EDİYORLAR.

ERDOGAN FETÖYLE MÜCADALE EDİYORMU

TÜRKİYENİN AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİNE GÖNDERDİGİ HAKİMİN EŞİ FETÖDEN AÇIGA ALINMIŞKEN,BU HAKİM NEDEN DEGİŞTİRİLMİYOR..ERDOGAN BİLMİYORSA ÇEVRESİNDEKİ İNSANLARIN İYİ NİYETLİ OLDUGUNU SÖYLEMEK MÜMKÜN MÜ...

BU MELİKLER KÖPRÜSÜ MÜTEAHHİDİ KİM

TEMMUZ 2016 DA TESLİM EDİLMESİ GEREKİRKEN SUDAN BAHANELERLE SÜRE VERİLEN BU MÜTEAHHİDİN,2004 YILINDA FETÖNÜN İDEOLOJİSİ OLAN HOŞGÖRÜ VE DİNLERARASI DİYALOG İÇİN ANTALYA BELEGE UCUBE MİNARELER YAPAN KİŞİ VE EKİBİ İLE BİR ALAKASI VARMI..

ÖKSÜZün baldızı tutuklanırken ıspartadakiler DIŞARDA

FETÖ NÜN ASKERİ İMAMLARINDAN BİRİ İLE GEÇMİŞTE KONFERANSCILIK OYNAYIP NE İDİGU BELİRSİZ TOPLANTILAR YAPANLAR HAKKINDA ISPARTADA BİR İŞLEM YAPILMAZKEN,ADİL ÖKSÜZÜN BALDIZI BİLE TUTUKLANDI.

AKP CEVAP VERSİN

FETÖCÜ DÖNEMDE DİYANETTE KURULAN DİNLERARASI DİYALOG MASASI VE FAALİYETLERİ HAKKINDA NEGİBİ İŞLEM YAPTINIZ.AKP NİN FETÖYLE MÜCADALESİ SORGULANIYOR.

genel kurmay başkanına sorular

Barzani İstanbul'a, Ankara'ya gelirken, altına kırmızı halılar serildiğinde, göndere bayrak çekildiğinde; Yunan Savunma Bakanı, egemenliği tartışmalı Eşek Adası'na gittiğinde bunlar SENİN kanına dokunmuyor mu..

BBP LİLER HİÇMİ VİCDANINIZ SIZLAMADI

MUHSİN YAZICIOGLUNUN BU DÜŞÜNCELERİNE RAGMEN NASIL ONLARLA BERABER OLURSUNUZ..

ÖCALANI ÖVEN AKP LİLER KİMLER

BAKIN KİMLER NELER SÖYLEMİŞ..

kestaneme bişey olmasında diye diye

herşey yıllar öncesinden belliymiş,bakın kimler ogünlerde bugünleri işaret etmiş

akp ve süreyya bunlardan haberiniz varmı

ıspartada bir firma kapandı,yüzlerce insan işsiz kaldı,buranın kapanmaması için akp ve onun adamları ne yaptı acaba..
 

SON YORUMLANANLAR

   


  Bu gün yer yer yağış görülecek...
  deneme

  deneme
  ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
   

  Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
  RSS

  isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,