|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

SDÜ YÖNETİMİ YANGELİP YATIYOR MU

20:26 - SDÜ DEKİ BİR ÇOK FAKÜLTE VE MYO DA BAZI BÖLÜMLERE KURUM İÇİ YATAY GEÇİŞ KONTENJANININ AYRILMADIGI İDDİA EDİLDİ.FAKÜLTE VE MYO YÖNETİM KURULLARININ GEREKÇESİZ KARARLARI SDÜ REKTÖRLÜK YÖNETİMİNCE SORGULANMAKSIZIN.
SDÜ YÖNETİMİ YANGELİP YATIYOR MU

SDÜ de Binasız kaldı ama...

5 yıldır faaliyete geçirilemeyen Şarkikaraağaç Turizm MYO binasız kaldı ama SDÜ REKTÖRÜ çarıkçının buraya Müdür, Müdür Yardımcısı ATADIGI ORTAYA ÇIKTI. Yüksekokul Sekreteri azimle görevinin başında...

SDÜ de CUMHURIYETTEN SALTANATLIGA

SDÜ DEKİ KARI KOCA OLARAK YAPILAN ATAMALARDA,SDÜ CUMHURUYETİ UNUTUP SALTANATLIGAMI GİDİYOR SORUSU GÜNDEME GELDİ.. SONGÜL HANIM DUYMASIN ATAMALARI..

SDÜ de NEOLUR GÖREVDEN ALMAYIN AÇILIŞLARI

SDÜ DE ESKİ REKTÖRÜN HAVUZ MACERALARINI KAPATAN MÜDÜR,LÜTFÜ ÇAKMAKÇI DÖNEMİNDE YAPILAN TENİS KORTLARININ BAKIMINI YAPTIRDIKTAN SONRA TEKRAR AÇILIŞ YAPTI

AYM'den Üniversitelere Ayar....

Anayasa Mahkemesinin kararına göre hem 657'e tabi çalışan memurlar, hem 2547 sayılı Kanuna tabi çalışan akademisyenler, dışarıda ofis veya büro açamayacak, birinin yanında çalışmayacak, kazanç getirici faaliyette bulunamayacaktır.

SDÜ de İLK ADIM 'İÇ KONTROL' SİSTEMİ

Süleyman Demirel Üniversitesi'nde İç Kontrol Sistemi ve Kurumsal Risk Yönetimi ile Yönetim Finansmanı Açısından Bütçeleme Anlayışı Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

SDÜ Tıp bir türlü durulmuyor...

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde görev yapan asistan doktor N. U.H., aynı hastanede görevli Doç. Dr. Ö.İ. hakkında şikayetçi oldu.

SDÜ DE ÇUKURA DÜŞENLER TEKRAR DÜŞER Mİ

BİÇİCİ DÖNEMİNDE PROF.NEVZAT ÖZGÜRE AYNISINI YAPAN HUKUK DANIŞMANI VE PERSONEL ÇOK BİLMİŞİ YİNE AYNI HATAYI YAPARAK VE YENİ YÖNETİME YAPTIRARAK,SDÜ YÜ REZİL EDİYOR.

SDÜ GÜLARDA NELER YAŞANDI

REKTÖR BİÇİCİ ZAMANINDA PERSONELE MOBİNG UYGULAMA MERKEZİ OLARAK KULLANILAN SDÜ GÜLARDAKİ GÖREVDEN ALINMA OLAYININ PERDE ARKASI

BİÇİCİ 15 GÜN SONRA DEVİR TESLİME GELDİ

SDÜ ESKİ REKTÖRÜ BİÇİCİ 15 GÜN SONRA,REKTÖRLÜGE DEVİR TESLİM İÇİN GELDİ

SDÜ YÜ KAOSA SÜRÜKLEYEN ADAM KİM

SDÜ DEKİ YENİ YÖNETİME KASITLI HATALAR YAPTIRAN,TAVŞANA KAÇ TAZIYA TUT DİYEN,VE SDÜ YÜ KAOSA SÜRÜKLEMEK İSTEYEN İDARECİ KİM

SDÜ GÜLARDA HALA ATLARMI KOŞUYOR

SDÜ GÜLARDA REKTÖR ÇARIKÇININ GÜLARA İNCELEMELER İÇİN GÖNDERDİGİ REKTÖRLÜK GÖREVLİLERİ HAKKINDA BİR GARİP ZİYARET YAPTILAR DENİLEREK TUTANAK TUTULDUGU İDDİA EDİLDİ.

SDÜ BİLGİ İŞLEME BETON DÖKEBİLİRSİNİZ

SDÜ ÖGRENCİ BİLGİ SİSTEMİ VE BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIGINDAKİ LOG KAYITLARININ İÇERİDEN TAMAMEN ESKİDEN İZ BIRAKMIYACAK ŞEKİLDE TEMİZLENDİGİ İDDİA EDİLDİ.

SDÜ lü memurdan HDP YE SALDIRI İDDİASI

ISPARTADAKİ HDP SEÇİM BÜROSUNA YAPILAN PROVAKATİFT SALDIRININ FAİLİ BİR SDÜ PERSONELİ İDDİASI. SDÜ LÜ PERSONELİN İSMİ ORTALIGI AYAGA KALDIRDI

SDÜ YE POLİS ÇAGRILDI

Süleyman Demirel Üniversitesi Biomedikal Bölümü ofisinden birim ile resmi bir ilişiği olmayan H.K'nın arabasına koli taşıdığı öğrenildi.Şahsın şüpheli tavırlarından dolayı güvenlik ekiplerince olaya el konuldu.


   


3 şüpheli gözaltına alındı.
deneme

deneme
ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
 

Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
RSS

isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,