|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

SDÜ REKTÖRÜNE 300 MİLYARLIK MAKAM ODASIMI

11:11 - SDÜ NÜN GEÇİCİ REKTÖRÜNÜN MİLLİ EGİTİM MÜDÜRLÜGÜNÜN BİNASINI VALİLİKTEN İSTEDİGİ VE MAKAM ODASINI BURAYA TAŞIMAK İÇİN ENAZ 300 MİLYAR HARCAYACAGI İDDİA EDİLDİ..
SDÜ REKTÖRÜNE 300 MİLYARLIK MAKAM ODASIMI

SDÜ REKTÖRÜ HAKKINDA ŞOK İDDİA

HAKKINDA PARALELLE MÜCADALE ETMEDİGİ İDDİALARI OLAN VE BU KONUDA YÖK E ÇAGRILIP UYARILDIGI İDDİALARIDA BULUNAN SDÜ REKTÖRÜ İLKER HÜSEYİN ÇARIKÇI HAKKINDA İLERİ SÜRÜLEN ŞOK İDDİA.

SDÜ E-KAYIT SKANDALINDAN KİM ÇIKTI

YÖKTEN ALINAN BİLGİLERE GÖRE SDÜ ÖGRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANININ YÖK E BİZZAT KENDİ ONAYI İLE VE İMZASI İLE EGİRDİR SAGLIK MYO İÇİN E-KAYITA HAYIR DEDİGİ BİLDİRİLDİ.

SDÜ YE VATANDAŞ İSYANI

SDÜ DE SAGLIK RAPORU İSTENMEDİGİ HALDE İSTENİYOR İLANI VERİLDİKTEN SONRA RAPOR ALMAK İÇİN YÜZLERCE TL HARCAMA YAPAN ÖGRENCİ VELİLERİ SDÜ YE İSYAN ETTİ.

SDÜ ÖGRENCİİŞLERİ DAİRESİNDEN SKANDAL

SDÜ ÖGRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANININ OSYM KLAVUZUNDA OLMAYAN BAZI ŞARTLARI,VARMIŞ GİBİ GÖSTEREREK SDÜ NÜN WEB SAYFASINDA İLAN ETTİGİ ORTAYA ÇIKTI.

SDÜ YÖNETİMİ ÖZÜRLÜ YADA ENGELLİMİ

YOKSA AKADEMİK CAMİA VE BİZLERMİ ÖZÜRLÜYÜZ.KAMUDA ŞUBE MÜDÜRÜ YETKİLİSİ NEDEMEKTİR,SDÜ REKTÖRÜNE SORUYORUZ.BİZ ÇOK GERİ İLERİLERİN ZEKASI BUNLARI ANLAMAYA YETMİYOR.

SDÜ YÖNETİMİ İŞTEN KAÇIYORMU

SDÜ YÖNETİMİ DAVRAZ KAYAK MERKEZİNDEKİ ÜNİVERSİTEYE AİT OTELİ BEN YÖNETEMEM DEYİP GENÇLİKSPOR MÜDÜRLÜGÜNE DEVRETME KARARI ALDI.HER ÜNİVERSİTENİN AH BENİMDE OLSA DEDİGİ TESİSİ SDÜ YÖNETİMİ BEN İŞLETEMİYORUM GEL SEN İŞLET DEDİ.

SDÜ YÖNETİMİ YANGELİP YATIYOR MU

SDÜ DEKİ BİR ÇOK FAKÜLTE VE MYO DA BAZI BÖLÜMLERE KURUM İÇİ YATAY GEÇİŞ KONTENJANININ AYRILMADIGI İDDİA EDİLDİ.FAKÜLTE VE MYO YÖNETİM KURULLARININ GEREKÇESİZ KARARLARI SDÜ REKTÖRLÜK YÖNETİMİNCE SORGULANMAKSIZIN NASIL ONAYLANIYOR.

SDÜ PRESTİJ KAYBETMEYE KARARLI

Başka bir Üniversitede örneği varmı bilmiyoruz ama bu yıl SDÜ Eğirdir Turizm ve Otelcilik Yüksekokuluna gelen öğrencilere Yabancı Dil Hazırlık eğitimi verilmeyecek. Sayın Rektör Hazırlık Sınıfını YÖKmü kaldırdı

SDÜ PRESTİJ KAYBETTİRENLER

SDÜ Rektörü, Prof.Dr.İlker ÇARIKÇI bizden önceki Yönetimin hatası kabul edilbilir bir hata değil ifadelerini kullanmış !PEKİ SDÜ YE PRESTİJ KAYBETTİRENLER HAKKINDA HERHANGİ BİR İŞLEM BAŞLATTINIZ MI..

SDÜ REKTÖRÜ BAKIN NELER YAPIYOR

SDÜ DE GEÇMİŞ YILLARDA DEVLETİN KLİNİGİNİ HAFTA SONLARI AÇIP ,HASTA BAKANLARI SDÜ REKTÖRÜ HANGİ GÖREVLERE ATADI..

SDÜ REKTÖRÜ PARALELİ ESMİ GEÇİYOR

SDÜ DEKİ PARALELCİLERİN ,SDÜ YÖNETİMİNİN, ÖNCEKİ DÖNEMLERDE ÜCRETLİ DANIŞMANLIK YAPTIGI VE KONGERELERE KATILDIGI TARİHLERDE AYNI ZAMANDA SDÜ DE DERSE GİRİYORMUŞ GİBİ DERS ÜCRETİ ALDIGINI İDDİA EDEREK,SDÜ YÖNETİMİNİ PASİFİZE ETMEYE ÇALIŞTIKLARI İDDİA EDİLDİ.

SDÜ REKTÖRÜ BOLOGNA STAJERİMİ

SDÜ REKTÖRÜNÜN İKİ AYDIR REKTÖR OLMASINA RAGMEN,DAHA ÖNCE YÖK TE BOLOGNA SÜRECİ ULUSAL UZMANLAR KURULUNDA UZMAN OLMASINA RAGMEN DAHA SDÜ BEK KOMİSYONU ÜYELERİNİ BELİRLEYEMEDİGİ ORTAYA ÇIKTI.

SDÜ REKTÖRÜ HERŞEYİ GRİLEŞTİRİYORMU

ESKİ REKTÖRÜN SDÜ DEKİ 5 PERSONELİ BAŞKA GÖREVLERE GİDER AYAK DAİRE AMİRLERİNİN UYGUN GÖRÜŞÜ İLE YAPTIGI ATAMALARI, YENİ SDÜ REKTÖRÜNÜN, YİNE AYNI AMİRLERİN UYGUN DEGİLDİR GÖRÜŞÜ İLE İPTAL ETMESİ SDÜ DE AKLA KARAYI KARIŞTIRIP GRİLEŞTİRDİ.

SDÜ REKTÖRÜ NEZAMAN MUKTEDİR OLACAK

ISPARTA SDÜ REKTÖRÜNE AÇIK MEKTUP..


   


Bu gün yer yer yağış görülecek...
deneme

deneme
ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
 

Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
RSS

isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,