|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

SDÜ ÖGRENCİ İŞLERİNDEN YİNE FİYASKO

20:15 - SDÜ YÖNETMELİGİNE GÖRE MAZARETLİ KAYIT YENİLEME SÜRESİ BİR HAFTA OLMASI GEREKİRKEN ,ÖGRENCİ İŞLERİNİN BU SÜREYİ 3 GÜN OLARAK KISALTTIGI ORTAYA ÇIKTI.ÜSSSÜYÜNÜN SENATOSUNUN GÖZÜ KAPALI ÇALIŞTIGIDA TESCİLLENMİŞ O.
SDÜ ÖGRENCİ İŞLERİNDEN YİNE FİYASKO

SDÜ REKTÖRÜ HAKKINDA ŞOK İDDİA

HAKKINDA PARALELLE MÜCADALE ETMEDİGİ İDDİALARI OLAN VE BU KONUDA YÖK E ÇAGRILIP UYARILDIGI İDDİALARIDA BULUNAN SDÜ REKTÖRÜ İLKER HÜSEYİN ÇARIKÇI HAKKINDA İLERİ SÜRÜLEN ŞOK İDDİA.

SDÜ REKTÖRÜNE KANUNSUZLUKLARI SORUYORUZ

SDÜ SOSYALBİLİMLER ENSTİTÜSÜNDE İNGİLİZCE ANABİLİM DALINDAKİ DOKTORA SINAVINDA YABANCI DİL PUANI DİKKATE ALINMADAN ADAYLARA DOKTORA SINAVI KAZANDIRILDIGI İDDİALARI DOGRUMU

SDÜ REKTÖRÜNDEN PARALELE DESTEK

ISPARTA SDÜ ESKİ REKTÖRÜ İBİCİOGLU DÖNEMİNDE PARALELİN BÜTÜN SORUŞTURMALARININ PERDE ARKASINDAKİ GİZLİ İSMİ OLAN PARALELCİYİ SDÜ NÜN YENİ REKTÖRÜ HANGİ GÖREVE GETİRDİ.

SDÜ DEKİ PKK LILAR KİMLER

DEVLETİN MALINI, MÜLKÜNÜ ÇALANIN, ZARAR VERENİN VE KORUMAYANIN TERÖRİSTLERDEN, PKK DAN NE FARKI VAR...

SDÜ REKTÖRÜ PARALELİ KORUYUP KOLLUYORMU

Paralel yapıyı üniversteden silme vaatlariyle gelen rektör çarıkçı ne yapıyor. ilker hoca paralel yapı mensuplarını içten içe koruyor önemli mevkilere getiriyor.paralel yapı yı koruyan belli bir güç var.PARALELCİ bir sürü atama ve kadroLAŞMA VAR HEPSİNİ SIRAYLA DİLE GETİRECEGİZ.

SDÜ DEKİ ÇOCUKLARIN MARİFETLERİ

SDÜ DEKİ ISPARTANIN ÇOCUKLARINA SORUYORUZ ,GÖREVE GELDİKTEN BUTARAFA İŞE ALDIKLARINIZIN KAÇI ISPARTALI.DOGAL BAGINIZ OLAN ŞİRKET VE KURULUŞLARDA ÇALIŞANLAR HARİCİNDE İŞE KİMSEYİ ALDINIZ MI..

SDÜ REKTÖRÜNE VE ADAMLARINA SUÇ DUYURUSU

SDÜ REKTÖRLÜGÜNE BUNDAN 2 AY ÖNCE VERİLEN BİR DİLEKÇEDE,ESKİ REKTÖR BİÇİCİNİN GÖREVİNE GELMEDİGİ BELİRTİLMİŞ VE SORUŞTURMA AÇILMASI İSTENMİŞTİ.BU DİLEKÇEYE SDÜNÜN CEVAP VERMEDİGİ ORTAYA ÇIKTI.

SDÜ E-KAYIT SKANDALINDAN KİM ÇIKTI

YÖKTEN ALINAN BİLGİLERE GÖRE SDÜ ÖGRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANININ YÖK E BİZZAT KENDİ ONAYI İLE VE İMZASI İLE EGİRDİR SAGLIK MYO İÇİN E-KAYITA HAYIR DEDİGİ BİLDİRİLDİ.

SDÜ YE VATANDAŞ İSYANI

SDÜ DE SAGLIK RAPORU İSTENMEDİGİ HALDE İSTENİYOR İLANI VERİLDİKTEN SONRA RAPOR ALMAK İÇİN YÜZLERCE TL HARCAMA YAPAN ÖGRENCİ VELİLERİ SDÜ YE İSYAN ETTİ.

SDÜ ÖGRENCİİŞLERİ DAİRESİNDEN SKANDAL

SDÜ ÖGRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANININ OSYM KLAVUZUNDA OLMAYAN BAZI ŞARTLARI,VARMIŞ GİBİ GÖSTEREREK SDÜ NÜN WEB SAYFASINDA İLAN ETTİGİ ORTAYA ÇIKTI.

SDÜ YÖNETİMİ ÖZÜRLÜ YADA ENGELLİMİ

YOKSA AKADEMİK CAMİA VE BİZLERMİ ÖZÜRLÜYÜZ.KAMUDA ŞUBE MÜDÜRÜ YETKİLİSİ NEDEMEKTİR,SDÜ REKTÖRÜNE SORUYORUZ.BİZ ÇOK GERİ İLERİLERİN ZEKASI BUNLARI ANLAMAYA YETMİYOR.

SDÜ YÖNETİMİ İŞTEN KAÇIYORMU

SDÜ YÖNETİMİ DAVRAZ KAYAK MERKEZİNDEKİ ÜNİVERSİTEYE AİT OTELİ BEN YÖNETEMEM DEYİP GENÇLİKSPOR MÜDÜRLÜGÜNE DEVRETME KARARI ALDI.HER ÜNİVERSİTENİN AH BENİMDE OLSA DEDİGİ TESİSİ SDÜ YÖNETİMİ BEN İŞLETEMİYORUM GEL SEN İŞLET DEDİ.

SDÜ YÖNETİMİ YANGELİP YATIYOR MU

SDÜ DEKİ BİR ÇOK FAKÜLTE VE MYO DA BAZI BÖLÜMLERE KURUM İÇİ YATAY GEÇİŞ KONTENJANININ AYRILMADIGI İDDİA EDİLDİ.FAKÜLTE VE MYO YÖNETİM KURULLARININ GEREKÇESİZ KARARLARI SDÜ REKTÖRLÜK YÖNETİMİNCE SORGULANMAKSIZIN NASIL ONAYLANIYOR.

SDÜ PRESTİJ KAYBETMEYE KARARLI

Başka bir Üniversitede örneği varmı bilmiyoruz ama bu yıl SDÜ Eğirdir Turizm ve Otelcilik Yüksekokuluna gelen öğrencilere Yabancı Dil Hazırlık eğitimi verilmeyecek. Sayın Rektör Hazırlık Sınıfını YÖKmü kaldırdı


   


Bu gün yer yer yağış görülecek...
deneme

deneme
ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
 

Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
RSS

isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,