|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

REKTÖR OLUP BİTENİ KAPATIYOR MU

23:54 - SDÜ TIP FAK. HASTANESİ YÖNETİCİLERİNİN GÖREVLERİNİ KÖTÜYE KULLANDIKLARI İDDİASIYLA K.Y NİN SAVCILIGA VERDİGİ ŞİKAYET DİLEKÇESİNİN REKTÖRÜN SORUŞTURMA İZNİ VERMEMESİ NEDENİYLE ,İŞLEME KONULAMADIGI İDDİA EDİLDİ..
REKTÖR OLUP BİTENİ KAPATIYOR MU

AKPden SDÜnün PARALELCİLERİNE ŞAMAR GİBİ CEVAP

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Talip Türcan’ın açıklamalarına AK Parti İl Başkanı Osman Zabun sert sözlerle cevap verdi. Türkiye 17 Aralık’ta bu mücadeleyi verirken, bugün o açıklamayı yapan arkadaşlar neredeydi diye dönüp de sorarlar o zaman

sdü de paralelciler bir hastaneyi yönetemedi

ISPARTA SDÜ Tıp Fakültesi’nde randevu sisteminin kliniklere göre değişmesi vatandaşı çileden çıkardı.

SDÜ nün PARALELCİLERİ HASTANEYİ NE HALE SOKTU

ISPARTADA özel hastanelerin hepsi karına kar katarken sdü hastanesi içten içe batıyor.hiçmi vicdanınız sızlamıyor ,bir zamanlar günde 2bin hastanın geldigi hastaneye şimdi isebunun yarısı bile gelmiyor.

sdü nün PARALELCİLERİ CEVAP VERSİN

ISPARTA sdü nün paralelcileri yönetime gelmeden önce sdü mezunlarının KPSS sınavlarındaki başarı düzeyi neydi ,siz ne hale getirdiniz.KPSS sınavlarında sdü üniversiteler arasında kaçıncıydı siz gelince kaçıncı oldu...

SDÜyü PARALELCİ REKTÖR YÖNETMEMELİ

NASILKİ KOMÜNİST,ATAİST, SOSYALİST, ÜLKÜCÜ,TÜRKÜCÜ,SAGCISI, SÜLEYMANCISI, İSKENDERPAŞACISI,MENZİLCİSİ, ALTINOLUKCUSU BU ÜNİVERSİTEDE VARSA CEMAATCİ VE HİZMET GRUBUNUN ADAMLARININDA OLMASI BİLİMSELLİK GEREGİDİR,FAKAT...

SDÜ DE PARALELCİLERİN İHMALİMİ VAR

SDÜ DİŞ HEKİMLİGİ FAKÜLTESİ ASANSÖRÜNDE YANGIN ÇIKTI.YANGINA HEM SDÜ HEMDE ISPARTA İTFAİYESİ MÜDAHALE EDERKEN,YANGIN VE DUMAN ALARMLARININ BOZUK OLDUGUNUN RAPOR EDİLMESİNE RAGMEN TEDBİR ALINMADIGI İDDİA EDİLDİ.

SDÜ NÜN YÖNETİMİ ÖNLEM ALMAYINCA

SDÜ nin yönetiminin ögrencilerin paralelcilerin eline düşmemesini engellemek için önlem almayınca ,duruma il genel meclisi ve gençlikspor bakanlıgı el koydu

SDÜ NÜN PARALELCİLERİNDEN AYRILDI

SDÜ ATABEY MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ,SDÜ ÜST YÖNETİMİNİN ISRARINA RAGMEN OKUL MÜDÜRLÜGÜ GÖREVİNE DEVAM ETMEYECEGİNİ BİLDİRDİ.SDÜ NÜN PARALELCİLERİ BUNUN ÜZERİNE BAŞKA BİRİNİ ATADILAR.

SDÜ DEKİ PARALELCİLERİN HAŞHAŞİ KADROLAŞMASI

SDÜ DEKİ PARALELCİLERİN HAŞHAŞİ KADROLAŞMASI NASIL YAPILDI,SDÜ PERSONEL DAİRESİ DOSYASINI AÇIYORUZ..

SDÜ NÜN PARALELCİLERİ GÜL BAHÇESİNDEN TEMİZLENECEK

TÜRKİYENİN GÜL BAHÇESİ OLAN ISPARTADA SDÜ DE YUVALANMIŞ OLAN PARALELCİLERİ ,GÜL BAHÇESİNDEN TEMİZLEMEK İÇİN,GELECEK ÖGRETİM YILINDA ÖZEL BİR TEMİZLİK MADDESİ SDÜ DE İMAL EDİLECEK.

SDÜ NÜN MARKALAŞMIŞ PARALELCİLERİNE SORUYORUZ

SDÜ NÜN YAPTIGI YABANCI ÖGRENCİ ALIM SINAVLARININ HİÇBİRİNİ PARALELİN OKULLARINDA VE TEMSİLCİLİKLERİNDE YAPMADIK DİYE BİLİYORMUSUNUZ.DİYEMİYORSANIZ SİZ PARALELİN ÜSSÜ OLURSUNUZ,BİLİMİN DEGİL.

PARALELCİLERİN KOVDUGU PROF HAKLI ÇIKTI

SDÜ DE PARALELCİLERİN GÖREVDEN KOVDUGU PROF.DR. NEVZAT ÖZGÜR ÜN ISPARTA ÇEVRESİNİ DEPREM KONUSUNDA ÖNCEKİ YILLARDA UYARDIGI ORTAYA ÇIKTI.

SDÜ PARALELCİSİNİN KURNAZLIGI

SDÜ NÜN PARALELCİ YÖNETİCİSİ ,ÇOCUGUNU PARALELCİLERİN OKULUNDAN 17 ARALIKTAN TAM 9 AY SONRA ALDIGINI SÖYLEDİ.HER ZAMAN ALMA YETKİN VARKEN NEDEN ŞİMDİYE KADAR BEKLEDİN,SANDIGI BEKLEYİP AKLIN SIRA KURNAZLIK YAPTIN..

SDÜ NÜN PARALELCİLERİNİN İSTEGİ

ISPARTA SDÜ DE YÖNETİMDE BULUNAN PARALELCİLERİN ORTAK İSTEGİ..


   
deneme

deneme
REKTÖRÜ ODA İSTEMEDİ
 

Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
RSS

isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,