|ısparta haber|siyaset|seçilenler|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

SDÜ REKTÖRÜNÜN DEVLETİ SOYAN PARALELCİ MEMURL...

20:53 - SDÜ REKTÖRÜNÜN ARKASINDA DURDUGU,EGİRDİRDE GÖREVLİ MEMURU OLAN IRAMAZAN KİRLİTAŞ IN,KIZININ ALANYADA PARALELCİ CEMAAT EVİNDE KALDIGI,AYRICA DEVLETİ SOYDUGU İDDİA EDİLDİ.BAKIN NASIL SOYMUŞ....
SDÜ REKTÖRÜNÜN DEVLETİ SOYAN PARALELCİ MEMURLARI

SDÜ REKTÖRÜ ÖGRENCİNİN HAKKINA SAHİP ÇIKMIYORMU

SDÜ EGİRDİR TURİZM YÜKSEKOKULUNDA ,YÜKSEKOKUL SEKRETERİ DAHİL BAZI PERSONELİN,KART GEÇMEDEN ÜCRETSİZ YEMEK YEDİKLERİ İÇİN,BAZI ÖGRENCİLERİN YEMEK YİYEMEDİGİ İDDİA EDİLDİ.

SDÜ EGİRDİRE MALİYE BASKINI

SDÜ EGİRDİR TURİZM YÜKSEKOKULUNU MALİYECİLER BASTI.MALİYE OKULDA BULUNAN FOTOKOPİ MAKİNASININ OLDUGU YERDE FOTOGRAFLAR ÇEKEREK,YAZARKASA OLMADIGINI, VERGİ LEVHASI OLMADIGINI,VERGİ KAYDI OLMADIGINI,DELİLLENDİRDİ.AYRICA..

SDÜ REKTÖRÜ,NUMAN SİZE NEYİ HATIRLATIYOR

SDÜ NÜN GEÇİCİ STAJER REKTÖRÜ,ESKİ REKTÖRÜN PARALELCİ OLDUGU İÇİN GÖREVDEN ALDIM DEDİGİ NUMAN HAKKINDA ALTI AYDIR NE YAPTINIZ,BU KONUDA YAN GELİP,KULAGINIZIN ÜZERİNE YATTINIZ MI.

SDÜ REKTÖRÜNÜN PARALELCİ ATAMALARI İDDİASI

SDÜ REKTÖRÜNÜN,PARALEL YAPININ ARNAVUTLUKTAKİ EPOKA ÜNİVERSİTESİNDE ÖGRETİM ÜYELİGİ YAPAN BİR KİŞİYİ SDÜ DE MYO MÜDÜRLÜGÜNE ATADIGI İDDİA EDİLDİ.

SDÜ REKTÖRÜNE ESNAFTAN ŞOK TEPKİ

SDÜ REKTÖRÜNÜN BAZI FİRMALARIN REKLAMLARI OLACAK ŞEKİLDE SDÜ PERSONELİNE ,GAYRİ RESMİ MAİL GÖNDERMESİ DİGER FİRMALARIN VE ESNAFLARIN TEPKİSİNE NEDEN OLDU

SDÜ rektörü BU ADAMI AÇIKLASIN

SDÜ DE ESKİ YÖNETİMİN BAŞ PARALELCİSİ TARAFINDAN AKSU İLÇESİNDEN HİÇBİR ALAKASI OLMADIGI HALDE BİLGİ İŞLEME GETİRİLEN,SÖZDE SİSTEM YAZILIMCISI,PARALELİN AKSUDAKİ MAKLUBE TOPLANTILARININ ORGANİZATÖRÜ KİM..

SDÜ YÜ YİNE ZARARA UGRATTILAR

SDÜ NÜN GEÇİCİ ÇIRAK REKTÖRÜNÜN ADAMLARININ BİR DAVAYI SÜRESİ İÇERİSİNDE AÇMADIKLARINDAN,SDÜ NÜN TÜM DAVA MASRAFLARINI ÖDEYEREK AÇTIKLARI DAVANIN DÜŞTÜGÜ İDDİA EDİLDİ.

SDÜ REKTÖRÜ PARALELİ KORUYORMU-2

SDÜ REKTÖRÜNÜN BİLGİ İŞLEMDE,PARALELCİ PERSONELLERLE İYİ GEÇİNEMEYEN,ONLARIN GEÇMİŞTE DEDİGİNİ YAPMAYAN,15 PERSONELİN İŞİNE SON VERDİGİ İDDİA EDİLDİ.İŞİNE SON VERİLEN PERSONEL HAKKINDA HİÇBİR İNCELEME VE SORUŞTURMA OLMADIGI HALDE SON VERİLMESİ,BAZI ŞÜPHELERİN DOGMASINA NEDEN OLDUGU İDDİA EDİLDİ

SDÜ REKTÖRÜ BU KARARI OKUSUN

DANIŞTAY BİRİNCİ DAİRESİNİN 2000/202 ESAS VE 2001/16 SAYILI KARARINI BİR OKUYUN SONRA AYDINLIK OLMAYAN KARARNLIK HUKUÇUYU,BİZ DAVA AÇMADAN NE YAPACAGINIZA KARAR VERİN.

SDÜ DE BÜYÜK SKANDAL...

STAJYER REKTÖRÜN YÖNETTİĞİ SDÜ DE HARCAMA BELGELERİNİN EVRAK KAYIT SİSTEMİNE GEÇMEDİĞİ VE BU BELGELERİNİN TARANIP SİSTEME ATILMADIGI, KAYIT ALTINA ALINMADIĞI İDDİA EDİLDİ. BU DURUM BELGELERİN DEĞİŞTİRİLEBİLECEĞİ DEDİKODULARININ VE İDDİALARININ ÇIKMASINA NEDEN OLDU.

SDÜ YÖNETİCİSİ AKP Yİ ELEŞTİRDİ

SDÜ NÜN TARTIŞMASIZ EKONOMİ PROFESÖRÜ OLAN REKTÖR YARDIMCISI ULUPÇU,YÜZDE 6 HEMEN GERÇEKLEŞECEK BİR BÜYÜME OLGUSU DEĞİL,DEDİ.SİZ KİM OLUYONUZDA HÜKÜMETİ ELEŞTİRİYORSUNUZ,HADDİNİ BİL,ÇOCUKLARA HOCALIGINI YAP.

SDÜ DEKİ EKSİKLİKLER SERİSİ

ISPARTA SDÜ personel daire başkanlıgının 4688 sayılı sendikalar kanunun 25 . maddesine göre her ay sendikaya üye olan memurların listesini ve aidat ödeyenlerin listesini internet sitesinde yayınlaması gerekirken yayınlamadıkları iddia edildi.YA BAŞKA NELER VAR..

SDÜ NÜN İÇLER ACISI DURUMU

SDÜ YÜ İDARE EDEN GEÇİCİ ÇIRAK REKTÖRÜNÜN ADAMLARININ,SDÜ NÜN AÇTIGI DAVALARA KATILMAYARAK SDÜ NÜN DAVALARININ DÜŞMESİNE NEDEN OLDUKLARI İDDİA EDİLDİ.SDÜ REKTÖRÜNÜN BUNDAN DOLAYI BU AVUKATLARA SORUŞTURMA AÇMADIGI İDDİA EDİLDİ.

SDÜ REKTÖRÜ ne yaptın sen

SDÜ NÜN GEÇİCİ ÇIRAK REKTÖRÜ,TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİNDE ÖĞRENCİ PROJELERİNDEN SORUMLU OLAN VE YURTDIŞINA PROJEDEN GÖTÜRDÜĞÜ ÖĞRENCİLERİN PARALARINA EL KOYDUGU İDDİA EDİLEN ŞAHSI HANGİ GÖREVE ATADINIZ.


   
 

Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
RSS

isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,