|ısparta haber|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

PARALELCİ REKTÖRÜN VİCDANINA SORUYORUZ

00:32 - SDÜ TIP FAKÜLTESİ DIŞ GANTİNİ SİZDEN ÖNCE 110 MİLYAR+KDV YE KİRALANIRKEN,AYNI YERİ SİZ NEDEN 29+KDV YE KİRALADINIZ.ARADAKİ FARKI PARALELCİLEREMİ KAYDIRDINIZ ,YOKSA BURAYI BİR HEMŞERİNİZE KİRALAYIP ORADAN PARALE.
PARALELCİ REKTÖRÜN VİCDANINA SORUYORUZ

PARALELCİ REKTÖR KONUŞMASINA İZİN VERMEDİ

paralelcilerin birbirinede güveni kalmadı.ARKA BAGAJDA TAŞINAN HASTA için SDÜ Hastanesi Başhekimi , gazetecilerin konuyla ilgili sorularına, basına açıklama yapma izni olmadığı gerekçesiyle yanıt vermedi.sdü nün paralelci rektörü ,bunun yerine rektör yardımcısını görevlendirdi.

SDÜ de Büyük Çöküş

URAP 2014 Dünyanın Akademik Performansı En yüksek 2000 Üniversitesi raporu açıklandı. Süleyman Demirel Üniversitesi hiç bir bilimsel alan sıralamasında ilk 500'ün içine giremedi.

SDÜnün PARALELCİLERİ ADLİYEYİ İNLETTİ

SDÜ nün PARALELCİ REKTÖRÜNÜN YARGILANDIGI DAVADA ,MÜBAŞİR,SANIK HASAN İBİCİİOGGLUU İSMİNİ ADLİYE KORİDORLARINDA SESLENDİRDİ.REKTÖRÜN DURUŞMASI YAPILDI.2 AYRI FESAT KARIŞTIRMADAN 24 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

SDÜ DEKİ PARALELCİLER YARGI ÖNÜNDE

Ispartadaki paralelciler İhaleye fesat karıştırma iddiası ile Isparta 4. Asliye Ceza mahkemesinde hakim huzuruna çıkacaklar.açılan davanın duruşması 10 Temmuzda görülecek.

PARALELYAPININ YÖNETTİGİ SDÜ DE KAMERA NEREDE

PARALEL YAPI TARAFINDAN YÖNETİLEN SDÜ DE REKTÖRLÜK BİNASI ÖNÜNDE VE İÇİNDE KAMERA NEDEN YOK.BUGÜN BÜTÜN DEVLET DAİRELERİNDE GİRİŞLERİNDE ÇIKIŞLARINA OLAN KAMERA SDÜ DE NEDEN YOK.

PARALEL ÇETEYİ ANLATTI

HANEFİ AVCI TV DE PARALEL ÇETEYİ ANLATTI.ONUN ANLATTIKLARI İLE SDÜ DE YAŞANANLARI TAHLİL EDERSEK..

SDÜ DEKİ PARALEL SALDIRI

İddialara göre orada SDÜ Rektörü Prof. Dr. İbicioğlu ile Aziz Bayrak arasında sözlü tartışma yaşandı. Daha sonra da Rektör İbicioğlu, Aziz Bayrakın üzerine yürüdü ve yumruklama girişiminde bulundu. GÖRÜŞMEK İÇİN REKTÖRLÜGE ÇAGIRDILAR,SONRADA SALDIRIYA GEÇTİLER.ZORLA ELİNDEKİ TELEFONU ALMAYA ÇALIŞTILAR.

YENİ REKTÖR YARDIMCISINA SORUYORUZ

SDÜ DE DEKAN İKEN,KAÇ KİŞİYİ HOCA KADROSUNA ALDINIZ.BU KİŞİLERDEN KAÇ TANESİ PARALELCİ DEGİLDİ.ALDIGIN KİŞİLERİN KAÇTANESİNİN YAYINI VAR,KAÇTANESİ DİL BİLİYOR..

REKTÖR AKP Yİ TANIMIYORMU

SDÜ SKS DAİRE BAŞKANI İSMAİL UZ UN AK PARTİ VEKİLİ REFERANSI İLE SKS DAİRE BAŞKANLIGINA ATANDIGI,FAKAT SDÜ DEKİ PARALEL YAPININ BUNDAN RAHATSIZ OLDUGU İÇİN,REKTÖR TARAFINDAN GÖREVDEN ALINMAK İSTENDİGİ İDDİA EDİLDİ.

SDÜ DE YENİ PARALELCİ ATAMALAR

SDÜ DE SKS DAİRE BAŞKANLIGINA PARALELCİ NUMAN TARAFINDAN GETİRİLEN,SONRA FAKÜLTE SEKRETERİ SONRADA ,YEMEKHANELER SORUMLUSU YAPILAN ,CEMAATİN BİR NUMARALI TAŞERONU OLAN Ü.Y. NİN ATANACAGI İDDİA EDİLDİ.

SDÜ DE DÖNEN DOLAPLAR

SDÜ de daha yeni atanan sks başkanını şikayet eden kişinin emrindeki bir kişi oldugu iddia edildi.eski sks başkanının,yeni başkanın kutlama çiçeklerini binadan attırdıgı,hatta odasını terk etmedigi iddia edildi.PEKİ NELER OLDU...

sdü ye farklı bakış

tartışılması gereken; üniversite öğrencisinin kampüste sunulacak imkanlarla kampüse çekilmesi değil.....

REKTÖRÜN PARALELCİ OLDUGUNU İSPATLADIK

ISPARTA SDÜ REKTÖRÜNÜN PARALEL YAPININ HAS ELEMANI OLDUGUNU,BELGESİ İLE YAYINLIYORUZ...

REKTÖR,GETİRDİ ŞİMDİ GÖTÜRECEK

REKTÖR TARAFINDAN SKS DAİRE BAŞKANLIGINA ATANAN İSMAİL UZ ,REKTÖRÜN DEDİKLERİNİ YAPMAYIP,İSTEKLERİNİZ YASALARA UYGUN DEGİL BEN YASALARA UYGUN ŞEYLERİ USUL DAİRESİNDE YAPARIM DEDİ,OLANLAR OLDU........


   
 

Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
RSS

isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,