|ısparta haber|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

DEVLET MALINA TEKME ATAN PARALELCİ REKTÖR

01:49 - SDÜ NÜN PARALELCİ REKTÖRÜNÜN SDÜ NÜN BİR BİRİMİNDE DEVLET MALLARINA TEKME ATARAK DEVLET MALLARINA ZARAR VERDİGİ İDDİA EDİLDİ.SDÜ PERSONELİNİN BİR ÇOGUNUN OLDUGU BİR ORTAMDA GERÇEKLEŞEN DEVLET MALINA ZARAR VERME.
DEVLET MALINA TEKME ATAN PARALELCİ REKTÖR

PARALELCİ REKTÖR KONUŞMASINA İZİN VERMEDİ

paralelcilerin birbirinede güveni kalmadı.ARKA BAGAJDA TAŞINAN HASTA için SDÜ Hastanesi Başhekimi , gazetecilerin konuyla ilgili sorularına, basına açıklama yapma izni olmadığı gerekçesiyle yanıt vermedi.sdü nün paralelci rektörü ,bunun yerine rektör yardımcısını görevlendirdi.

SDÜ de Büyük Çöküş

URAP 2014 Dünyanın Akademik Performansı En yüksek 2000 Üniversitesi raporu açıklandı. Süleyman Demirel Üniversitesi hiç bir bilimsel alan sıralamasında ilk 500'ün içine giremedi.

SDÜnün PARALELCİLERİ ADLİYEYİ İNLETTİ

SDÜ nün PARALELCİ REKTÖRÜNÜN YARGILANDIGI DAVADA ,MÜBAŞİR,SANIK HASAN İBİCİİOGGLUU İSMİNİ ADLİYE KORİDORLARINDA SESLENDİRDİ.REKTÖRÜN DURUŞMASI YAPILDI.2 AYRI FESAT KARIŞTIRMADAN 24 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

SDÜ DE PARALELCİLERİN BAŞARISI

Isparta SDÜ Eğirdir Su Ürünleri Fakültesini geçen yıl bir kişi tercih etmişti, bu yıl için 11 kontenjan verildi.SDÜ DE PARALELCİ YÖNETİM İŞBAŞINA GELMEDEN ÖNCE BU FAKÜLTE ÖHGRENCİ İLE DOLU,FAKÜLTEDE ÖGRENCİ AKINI VARDI ŞİMDİ İSE DURUM İŞLER ACISI

rektör sdü yü 6 basamak aşagı ittirdi

yılın en başarılı ve en girişimci yenilikci üniversitesi araçtırmasında sdü nün 6 basamak geri gitmesine sebeb olan sdü deki paralelci yönetimin sesi solugu çıkmaz oldu.sonuçları bakanlık açıkladı ,tarafsız bir kurum sdü nün 6 basamak geri gittigini resmen açıklamış oldu.

ISPARTA NEZAMAN KURTULUR

ISPARTA NE ZAMAN KULVARINDA ÖN SAFLARDA OLUR....

rektörün büyük başarısına bakın

sdü rektörü okadar çok ugraştı sonunda başardıgı konuya bakın,SDÜ İLETİŞİM FAKÜLTESİNDE SADECE HAKLLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜNE ÖGRENCİ ALINABİLECEK.GAZETECİLİK,RADYO TV GİBİ ANABÖLÜMLERE REKTÖR İZİN KOPARAMAYINCA ,FAKÜLTE BİR SENE DAHA YATACAK.

SDÜ DEKİ PARALELCİLER YARGI ÖNÜNDE

Ispartadaki paralelciler İhaleye fesat karıştırma iddiası ile Isparta 4. Asliye Ceza mahkemesinde hakim huzuruna çıkacaklar.açılan davanın duruşması 10 Temmuzda görülecek.

PARALELYAPININ YÖNETTİGİ SDÜ DE KAMERA NEREDE

PARALEL YAPI TARAFINDAN YÖNETİLEN SDÜ DE REKTÖRLÜK BİNASI ÖNÜNDE VE İÇİNDE KAMERA NEDEN YOK.BUGÜN BÜTÜN DEVLET DAİRELERİNDE GİRİŞLERİNDE ÇIKIŞLARINA OLAN KAMERA SDÜ DE NEDEN YOK.

PARALEL ÇETEYİ ANLATTI

HANEFİ AVCI TV DE PARALEL ÇETEYİ ANLATTI.ONUN ANLATTIKLARI İLE SDÜ DE YAŞANANLARI TAHLİL EDERSEK..

SDÜ DEKİ PARALEL SALDIRI

İddialara göre orada SDÜ Rektörü Prof. Dr. İbicioğlu ile Aziz Bayrak arasında sözlü tartışma yaşandı. Daha sonra da Rektör İbicioğlu, Aziz Bayrakın üzerine yürüdü ve yumruklama girişiminde bulundu. GÖRÜŞMEK İÇİN REKTÖRLÜGE ÇAGIRDILAR,SONRADA SALDIRIYA GEÇTİLER.ZORLA ELİNDEKİ TELEFONU ALMAYA ÇALIŞTILAR.

YENİ REKTÖR YARDIMCISINA SORUYORUZ

SDÜ DE DEKAN İKEN,KAÇ KİŞİYİ HOCA KADROSUNA ALDINIZ.BU KİŞİLERDEN KAÇ TANESİ PARALELCİ DEGİLDİ.ALDIGIN KİŞİLERİN KAÇTANESİNİN YAYINI VAR,KAÇTANESİ DİL BİLİYOR..

REKTÖR AKP Yİ TANIMIYORMU

SDÜ SKS DAİRE BAŞKANI İSMAİL UZ UN AK PARTİ VEKİLİ REFERANSI İLE SKS DAİRE BAŞKANLIGINA ATANDIGI,FAKAT SDÜ DEKİ PARALEL YAPININ BUNDAN RAHATSIZ OLDUGU İÇİN,REKTÖR TARAFINDAN GÖREVDEN ALINMAK İSTENDİGİ İDDİA EDİLDİ.

SDÜ DE YENİ PARALELCİ ATAMALAR

SDÜ DE SKS DAİRE BAŞKANLIGINA PARALELCİ NUMAN TARAFINDAN GETİRİLEN,SONRA FAKÜLTE SEKRETERİ SONRADA ,YEMEKHANELER SORUMLUSU YAPILAN ,CEMAATİN BİR NUMARALI TAŞERONU OLAN Ü.Y. NİN ATANACAGI İDDİA EDİLDİ.


   
 

Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
RSS

isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,