|ısparta haber|siyaset|seçilenler|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇIYA SORUYORUZ

02:00 - FETÖ DEN TUTUKLU OLAN ÖZCAN PINARCININ BAŞKANI OLDUGU VE CEMAATÇİ OLARAK BİLİNEN ISİAD ISPARTA İŞ ADAMLARI DERNEGİNDEN 2015 YILINDA HERHANGİ BİR PARA ALDINIZ MI.
SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇIYA SORUYORUZ

SDÜ REKTÖRÜ BU LİSTEDE VAR MI

8 REKTÖRÜN DOSYASI YÖK BAŞKANININ MASASINDA.ISPARTA SDÜ REKTÖRÜNÜN KATILMADIGI ANKARADAKİ REKTÖRLER TOPLANTISINDA,YÖK BAŞKANI BEN KİMSEYİ SAVUNAMAM,8 REKTÖRÜN DOSYASI MASAMDA BEKLİYOR DEDİ.

SDÜ REKTÖRÜNE ÜLTİMATON

SDÜ REKTÖRÜNE CUMA GÜNÜ YÖKTEN GELEN YAZIDA ,AÇIGA ALDIGINIZ KİŞİLERLE İLGİLİ OLARAK YAPILAN İŞLEMLERDE ,SORUŞTURMALARDA, KAMU KURUMLARI İLE...

SDÜ REKTÖRÜNE SAVCI ONE MİNUTE DEDİ

SDÜ EGİRDİR TURİZM YÜKSEK OKULUNDAKİ,FACİA HAKKINDA REKTÖRLÜK SESSİZ KALMA YOLUNA GİDERKEN SAVCILIK ,OKUL MÜDÜRÜ ,OKUL SEKRETERİ VE BAZI MEMURLARI ŞÜPHELİ İDDİASIYLA,SAVCILIGA ÇAGIRARAK,SDÜ YE ONE MİNUTE DEDİ.

SDÜ REKTÖRÜ SDÜ DE KAN AKITTI

SDÜ TARİHİNDE İLK DEFA SDÜ DE KAN AKTI.YÖNETİM,GÜVENLİK ZAAFİYETİ VE BECERİKSİZLİK NEDENİYLE SDÜ İLK DEFA KANA BULANDI.AYRICA ŞİMDİYE KADAR GÜVENLİKÇİLERİ VE YARALILARI ÜST YÖNETİM HENUZ ZİYARETE GELMEDİ.BU ARADA CAMLARIN KIRILDIGINI KÜTÜPHANENİN ZARAR GÖRDGÜNÜ BURADA BELİRTELİM.

SDÜ REKTÖRÜNÜN GANTİNCİLERİ

SDÜ REKTÖRÜNÜN ADAMLARININ BİLMELERİNE VE TÜM UYARILARA RAGMEN,ANTALYADA ARACINDA UYUŞTURUCUYLA YAKALANAN BİR GANTİNCİ İLE SÖZLEŞMESİNİ UZATTIKLARI AYRICA UYARILARA RAGMEN SÖZLEŞMEYİ FESHETMEDİKLERİ İDDİA EDİLDİ.

SDÜ REKTÖRÜ 25 LİK PERDEYİ 35 E Mİ ALDIN.

SDÜ REKTÖRÜNÜN REKTÖR OLDUKTAN SONRA BİR ÇOK FAKÜLTE VE YÜKSEK OKULA ZEBRA TİPİ PERDEYİ DOĞRUDAN ALIMLA METREKARESİNİ 35 LİRAYA ALDIKLARI PEREDEYİ EN SON İHALEDE AYNI FİRMANIN AYNI PERDE İÇİN 25 LİRA TEKLİF VERDİĞİ ORTAYA ÇIKTI .

SDÜ REKTÖRÜ ÖGRENCİNİN HAKKINA SAHİP ÇIKMIYORMU

SDÜ EGİRDİR TURİZM YÜKSEKOKULUNDA ,YÜKSEKOKUL SEKRETERİ DAHİL BAZI PERSONELİN,KART GEÇMEDEN ÜCRETSİZ YEMEK YEDİKLERİ İÇİN,BAZI ÖGRENCİLERİN YEMEK YİYEMEDİGİ İDDİA EDİLDİ.

SDÜ DE HİÇKİMSE GÜVENDE DEGİL

SDÜ ÇALIŞANLARI TÜM ŞİFRELERİNİZİ DEGİŞTİRİN.SDÜ BİLGİ İŞLEMDEKİ GÜVENLİK AÇIGI SEBEBİYLE,TC NOLARI,BANKA İBAN NOLARI,MÜŞTERİ HESAP NOLARI,MERNİS VE E MAİL ADRESLERİNİZ,DOGUM TARİHLERİNİZ,TELEFONLARINIZ HERŞEY ORTADA..

SDÜ EGİRDİRE MALİYE BASKINI

SDÜ EGİRDİR TURİZM YÜKSEKOKULUNU MALİYECİLER BASTI.MALİYE OKULDA BULUNAN FOTOKOPİ MAKİNASININ OLDUGU YERDE FOTOGRAFLAR ÇEKEREK,YAZARKASA OLMADIGINI, VERGİ LEVHASI OLMADIGINI,VERGİ KAYDI OLMADIGINI,DELİLLENDİRDİ.AYRICA..

SDÜ REKTÖRÜ BUNUDAMI SEN ATADIN

SDÜ DE PARALELCİ DÖNEMDE,ÇOCUK GELİŞİM BÖLÜMÜNE SINAV JÜRİSİNİN BİLGİSAYARCILARDAN VE BİR KULAK BURUN BOGAZ DOKTORUNDAN OLUŞAN HEYET TARAFINDAN İŞE ALINAN VE 9 AY İŞE GELMEYEN KİŞİYİ,SDÜ NÜN YENİ REKTÖRÜ HANGİ GÖREVE ATADI

SDÜ DE PARALELCİ POLİSİN KARDEŞİNE KADROMU VERİLECEK

PARALELİN YASADIŞI DİNLEME DAVASINDAN DOLAYI AÇIGA ALINAN VE YARGILANAN BİR POLİSİN KARDEŞİNE SDÜ DE KADRO VERİLECEGİ İDDİASI ORTALIGI KARIŞTIRDI.

SDÜ REKTÖRÜ UYUYOR MU

SDÜ DE PARALELCİ DÖNEMDE PARALELİN YURT DIŞINDAKİ ÜNİVERSİTELERİNDEN YATAY GEÇİŞLE SDÜ YE GELEN MASTER VE DOKTORA ÖGRENCİLERİNİ ARAŞTIRDINIZ MI.SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜNÜN 13.03.2013 TARİH ,593 SAYILI TOPLANTISINDA,15 NOLU KARARINDA NELER VAR.

SDÜ REKTÖRÜNÜN KANUNSUZLUKLARI

SDÜ REKTÖRÜNÜN ADAMLARI ÖYLE BİŞEY YAPTILARKİ,NE YAPSALAR İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMAZLAR...

SDÜ REKTÖRÜ BU İSİMLERİ TANIYORMUSUN

AŞAGIDAKİ İSİMLER SİZE NEYİ HATIRLATIYOR....


   
 

Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
RSS

isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,